Dny Hod Min
Dny Hod Min
25. 9. 2022

Hodnocení utkání FSN 2.kolo I. PSKN Praha - SSK Vítkovice

Dne 24.9. 2022 se konalo utkání v rámci FSN mezi našim domácím týmem I.PSKN Praha vs SSK Vítkovicemi. Výkop začal v 11 hodin na travnatém hřišti FK Zličín na Praze 5. V prvním poločase byla prvních 30 minutách znát vyrovnanost obou týmu na stejném úrovni. Domácí se snažili držet svou obranu jak měli, ale pak se dopouštěli chyb. Hosté vedli po prvním poločase 1:3. Do druhého poločasu oba tymy šli do boje o výhru za každou cenu. I když padli další góly ze strany soupeře, tak domácí měli větší převahu ve střílení na branku, ale štěstí jim nepřálo. Měli smůlu na střelbou do branky. Celkově to skončilo výhrou hostů 2:5.
story

I.PSKN Praha - SSK Vítkovice 2:5 ( 1:3)

Branky: 30', 53' Brabec M. - 7', 22', 71' Aktman P., 43' Vodička O., 61'Hartoš R.
Žluté karty: 41' Braneac Martin (I.PSKN Praha) - 68' Lavrovič Zděnek (SSK Vítkovice)
Červené karty: žádné
Diváků: 50

I.PSKN Praha:
Várka J. - Skorkovský M., Žmolík L., Brabec M., Stránský S., Braneac M., Let P., Chalupa D.,
Tomica M., Yatskanych I, Hamburg L.,
Střídání: 70'Novák R. (Stránský S.), 76' Hromas J. (Tomica M.), 76'Kratochvíl F. (Chalupa D.)
SSK Vítkovice
Babíček A., Jankovič J., Lavrovič Z., Aktman P., Vyzina J., Stulla M., Gloga P., Vodička O.,
Hartoš R., Homolka T., Hubáček A., Tukoň M.
Střídání: 81' Tukoň M. (Vyzina J.)

Cele utkání ha slunečného počasí odpískali dobře rozhodčí. Hráče přišlo podpořit cca 50 divaku.
Touto cestou dekujeme majiteli FC Zličín poskytnuti hřiště a NSA za poskytnutí dotace pro
konání této soutěže. Příští utkání se odehraje až při jarní sezóně.

Zapsala: Mejzrová Jana, sekretářka I.PSKN Praha, oddíl kopané