Dny Hod Min
Dny Hod Min
31. 10. 2022

Mistrovství ČR FSN 2022/2023 - 3.kolo

V neděli 30.10.2022 se konal odložený zápas 1. kola, které se původně mělo hrát 4.9.2022. Dohodli jsme se na náhradní termín, který byl právě 30.10.2022. Původně se mělo hrát na hřišti SK OSTRAVA LHOTKA, ale kvůli nějaké rekonstrukci jsme museli najít náhradní hřiště právě na hřišti TJ SOKOL KOBLOV.
story

1. kolo I 30.10.2022 I 12:00 I SSK VÍTKOVICE - SKN BRNO

SSK VÍTKOVICE - SKN BRNO 2:4 (0:3)

Branky: 54´ a 65´ Gloga P. - 18´ a 59´ Rybníček V., 30´ Papoušek A., 33´ Lištvan D.

Žluté karty: 77´Lavrovič Z. - 68´ Papoušek A.

Červené karty: nikdo

Diváků: 20

Sestava:

SSK Vítkovice: Tomka L. - Holan J., Bábíček A., Gloga P., Lavrovič Z. - Jankovič J., Gajdošík T., Tomáš D., Vyzina J. - Turoň

trenér Hykl L., vedoucí Kunovjánek R.

SKN Brno: Kuchař K. - Malý M., Papoušek A., Mikula D., Stehlík P. - Šíma J., Dvořáček J., Benda L., Lištvan D. - Rybníček V., Adamík J.

trenér Probošt R. a vedoucí Tydlačka D.

HODNOCENÍ

Nesešli jsme se v kompletních sestavách. Chyběla víc než polovina hráčů se zdravotními a rodinnými důvody. Na hřišti chyběl pouze jeden hráč. V prvním poločase do 15té minuty jsme se drželi bez branek a vedli si dobře. Během 18té minuty jsme prohrávali 0:1, který z pravé strany unikl Vojta Rybníček. Po druhém gólu se zranil náš stoper Antonín Bábíček a nemohl hrát dál. Na hřišti zůstalo pouze 8 hráčů a 1 brankář. V prvním poločase jsme prohrávali 0:3. V druhém poločase se sestava změnila. Do středu zálohy se postavil vítkovický kapitán Patrik Gloga a Tomáš Gajdošík se posunul dozadu za stopera. Do 9ti minut náš kapitán nepromarnil tuto šanci a snížil to na 1:3. Po 5ti minutách Brňané vedli 1:4. V 65. minutě náš kapitán opět nezklamal a snížil na 2:4. Tentokrát předvedl krásný slalom mezi 5ti – 6ti hráči. Zbytek 25ti minut náš kapitán už nedokázal skórovat, protože Brňané už věděli a hlídali našeho kapitána. Zbytek 25ti minut náš kapitán zůstal ve středu hřiště a pokoušel co nejvíce podržet svůj tým. Konec zápasu 2:4 pro SKN Brno. Vítkovický kapitán byl hrdý za svůj tým, že my Vítkovice se nikdy nevzdáváme a bojujeme až do konce! Nejlepšími hráči byli domácí Patrik Gloga a za hosty Adam Papoušek.