KVALIFIKACE ME VE FUTSALU NA POSTUP, GOTEBORG, ŠVÉDSKO

0
48

Ve středu večer my sraz v hotelu v Praze, čtvrtek brzo ráno na letišti Ruzyně, Doletěli jsme do Göteborgu 16 osob (12 hráčů a 4 realizační tým). Pak švédské organizátoři k nám odvezli do hotelu, Bohužel oběd musíme dokoupit sami mimo hotelu, právě pořadatelé na nás nezajistili. odpoledne měli jsme tréninky v hale a trénovali jsme hlavně na taktiku pro hráče i pro brankáře. Poté společně bago. Po večeře a futsalová porada, včetně kvalifikačního programu.

V pátek po snídani, měli jsme opět na tréninku v hale a zaměření na technické signály, po obědě klid na pokoje. Pak v 17:30 hod s prvním kvalifikačního zápasu s Ázerbájdžánem a vyhráli jsme 8:5. Po utkání na večeři a po večeři hodnocení i rozbor dnešního utkání.
V sobotu po snídani, krátká procházka ve městě, pak zpět do hotelu a rovnou na obědu. A po obědě ve 13 hodin sledování na zápasu Švédsko – Ázerbájdžán 13:0. Pak pozdní odpoledne jsme trénovali v hale, po trénování šli na večeři. Po večeři měli jsme s hráči – rozbory jejich dnešní utkání SWE – AZE.

Původně mělo být sobotní odpoledne utkání s Walesem, vzhledem k tomu, že Wales odstoupil z hlavního kola po nových omezeních Covid-19 ve Spojeném království. Walesané dostali ve všech zápasu kontumačně 5:0.
V neděli po snídani, klid na pokoje. Druhý kvalifikační zápas v 11:15 hodin s domácím silný švédský tým a bohužel jsme prohráli 5:3 po tuhý boj. Potom společné oběd v hotelu pak transfer do letišti. odlétáme do Prahy večer a rozchod domů.

Velmi poděkování za finančně zabezpečení i dotaci od NSA a klubové za vlastního zdroje pro jejich klubového hráče, také naše celý futsalový tým Čn poděkujeme na našem svazu ČSNS za podporu. Naše tým ČR měli velkou radost a zásluha na účast příští rok ME v Itálii ve Futsalu, očekáváme se na losování asi v dubnu 2022 v Itálii.

Česko – Ázerbájdžán 8:5 (4:3)

Branky: 6x Hubáček, Gajdošík, Lištvan

Sestava: Minarik (Blasczyk F.) – Benda, Gajdošík, Holan “C”, Hubáček – Novotný, Džilič, Braneac, Lištvan, Hartoš, Let

Realizační týmy: Valášek, Jedlička, Kolíska, Crkovský

Česko – Wales 5:0 kontumace

Branky: –

Česko – Švédsko 3:5 (1:3)

Branky: 2x Novotný, Hubáček

Sestava: Minarik (Blasczyk F.) – Benda, Gajdošík, Holan “C”, Hubáček – Novotný, Džilič, Braneac, Lištvan, Hartoš, Let Realizační týmy: Valášek, Jedlička, Kolíska, Crkovský

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno