Futsalové soustředění v Ostravě, 16.-18. září 2022

0
92

České reprezentace opět čekalo víkendové soustředění, které se uskutečnilo v Ostravě. V pátek večer je čekal první trénink, kde si hráči zahráli pár zábavných her s míčem. Poté je čekala menší schůze, kde se vysvětlili pár dalších plánů blížícího ME v Itálii.

V sobotu ráno byla menší rozcvička v krátký běh okolo sportovní hala TJ Ostrava. Po snídani následoval dopolední trénink, kde se mančaft zaměřil na taktiku, různé signály, trestních kopů a rohů. Po tréninku byla 30 minutová pauza, oběd a  poté dvou hodinový odpočinek. Odpolední trénink si trenér připravil pár důležitých instrukcí na které si dávat pozor při nedělních přátelském zápase s KFV Roub Vítkovice. Večer si trenér s vedením připravil rozbor zápasu z minulého přátelského zápasu s Futsal Chrudim, kde se zaměřili na chyby a vysvětlili si o tom s hráčem. Po večeři byl lehký trénink, kde si dali záležet na protahování a kontakt s míčem.

V neděli se reprezentace připravovala na přátelské utkání s týmem KFV Roub Vítkovice, který hraje divizi. Trenér postavil tuto základní sestavu, v brance Braneac a na poli Benda, Fellmann, Gajdošík a Novotný. V 1. poločase český tým hrál opatrně a vyvaroval se chyb, soupeře důkladně bránil. Postupně jsme navyšovali tlak a díky první brance, kde spolupráce začala vzadu a po nádherné kombinaci završili do sítě. Do 1. poločasu dal hattrick Gajdošík a jeden gól od Mašláňa, výsledek tedy po 1. poločase skončil 4:1. Trenér v šatně kluky chválil a prosil je zkusili hrát více uvolněné a užívali si hru. Ve 2 poločase šla vidět pohoda a naši hráči si tak mohli hezky zastřílet, góly 2x Lištvan, Novotný, Gajdošík, Benda a vlastní gól. Soupeře šancí měl také několik, ale díky skvělému brankářovi který pustil pouhé dva góly a všechny ostatní zneškodnil. Konečný výsledek zápasu byl tedy 10:2 pro naši Českou reprezentaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno