Futsalové soustředění v Olomouci, 15. – 17. 7. 2022

0
67

V pátek 15. 7. pozdní odpoledne sraz v hotelu BEST GARNI – Olomouc. Dorazili jsme 13 reprezentační hráči a k tomu 3 realizační tým, zbytek reprezentačního hráči jsou již omluveno z různých důvodu. Pak společně úvodní hodinový trénink v hale, potom šli na večeři. Po večeři jsme měli futsalovou poradu, a hlavně informace problémové dotace NSA i příprava na ME Futsal v Itálii.

V sobotu 16. 7. ranní běhání do parku ve městech Olomouce, pak snídaně. Dopolední dvouhodinový trénink na halu a hlavně zaměření strečink, střelby, taktické přihrávky, pak na oběd. Měli jsme vybrané individuální pohovor hráče při polednímu klidu. Odpolední trénink na zaměření signály (auty, trestní kopy a penalty). Potom mini turnaje na tří týmy, kvůli příprava na nedělní přátelské utkání. Pak večeře. Po večeři krátká celodenní hodnocení, další informace pro příští soustředění, pak poté volnočasové aktivity hráči.

V neděli 17. 7. ranní snídaně, dopolední přátelské utkání s prvoligový Futsalový klub SK UPOL Olomouc. Hrálo se 2×25 minut hrubého času. Výsledek zápasu je 3:9 (1:3) a vítěz je SK UPOL

 Olomouc. V 1. poločase vyrovnaný zápas, zbytečné pokazili sami a dostali 2 zbytečné góly. Naše hráči pevné drželi v obraně a hlídali soupeře. Olomoučtí hráči mají velkou zkušenosti a dobře hráli a krásně taktiku na vyšší úroveň.

Ve 2. poločasu naše týmy hodně chybí v přihrávce a souboje, měli jsme těsně šanci, když měli jsme 3:4. Potom hodně zkazili sami v zápasu a soupeře užívali naše chyby a získali hodně zbytečné tolik gólů až na smutnou výsledek 3:9. Celkově pomalu zlepšili naše tým než minulou jarní soustředění v Luhačovic. Před obědem krátké hodnocení pro týmové reprezentační hráče i hodnocení dnešního zápasu, pak všichni k obědu, po obědě rozloučili naše tým, pak všichni rozchod domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno