Futsalové soustředění v Praze – Radotín, 30.9. – 2.10. 2022

0
217

České futsalové reprezentace čekalo poslední soustředění před ME v Itálii v městě Praha – Radotín. Za 12 dní čeká na Mistrovství Evropu v Itálii. V pátek večer čekal futsalistům první trénink, kde si hráči připravili svoje signály (rohy, auty, přímé kopy) před sobotním utkání proti I. PSKN Praha. Poté je čekala menší schůze, kde se podalo další informace ohledně plánů blížícího ME v Itálii.

V sobotu čekala reprezentanty poslední přátelský zápas proti I. PSKN Praha. Ještě nejdřív musela reprezentace absolvovat týmové focení, které se muselo následně poslat na FAČR.

Před přátelským zápasem si hráči protáhli a vykonali rozcvičku jako warm up. Jedlička postavil tuto sestavu – Minarik – Benda, FellmanN, Gajdošík a Novotný. Po pár minutách hra vůbec nefungovala, přičemž hlavní trenér okamžitě vzal timeout a své hráče nabadal a prosil je o profesionální přístup, kombinovat a hrát taktiku na kterou jsou zvyklý. Po timeoutu byli hráči nabuzení a odhodláni, díky kterému 1. poločas skončil 8:1. V druhém poločase byla ze strany reprezentantů vyzkoušet si vysoký pressing, přesilovou hru a zkoušet všechny signály. Výsledek skončil pro naši reprezentaci vítězstvím 14:3.

Po zápase se oba týmy shodli na ještě jeden krátký poločas, kde si hráči mohou zablbnout, vyzkoušet si různé taktiky a prostřídat všechny hráče. V průběhu zápasu byl výsledek 2:2, kterým to našim futsalistům nedalo a na poslední dvě minuty trenér postavil na hřiště to nejlepší co mohl, díky vysokému presingu z naší strany padly 2 rychlé góly, tudíž 4:2.

Náš tým poděkovalo PSKN Praze za účast, který na poslední chvíli byl ochoten a sehrál s reprezentaci přátelské utkání. Původně měla Česká reprezentace hrát s FC Brazil Kladno, které na poslední chvíli odvolalo kvůli nemoci.

Následoval delší odpočinek, kde hráči byli ve svých pokojích a relaxovali před odpoledním tréninken. Odpolední trénink byl zaměřen na začáteční krátkou zábavu v podobě bago, poté různé cviky s míčem a taktiky, kde se zapojili i brankáři.

Po tréninku byla poslední schůze v klubovně, kde Kolíska podal informace ohledně situace v Itálii, COVIDU v Itálii a informace okolo letu do Itálie a zpět.Schůze skončila a následoval rozbor videa ze zápasu KFV Roub Vítkovice, kde se vedení zaměřilo na chyby a vysvětlení těchto situací jak lépe vyřešit.

Po večeři byla hodinová pauza, poté hodinový trénink, který byl zaměřen na poslední detaily, signály rohu, autu a trestních kopů. Večer hráčům čekala sauna a ledová sprcha. V neděli dopoledne byl tím poslední dnem soustředění před ME Itálii. Na tréninku se vedení zaměřilo na branění a taktiky okolo bránění. Brankáři dopilovali menší slabiny. Posledních 15 minut se hrála 4v4 na menší branky. Poté konečné protáhnutí, sprcha, balení věci a směr oběd, kde se hráči rozloučili a uvidí se společně ve středu 12.10 na cestě do Itálie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno