Přátelský zápas české futsalové reprezentace neslyšících proti AC Sparta Praha

0
519

STK futsalu při ČSNS se podařilo domluvit přátelský zápas české futsalové reprezentace neslyšících proti prvoligovému týmu AC Sparta Praha!

Včera v půl osmé večer ve sportovní hale v Praze na Vysočanech za účasti 67 neslyšících diváků začal výkop. Hrálo se 2 x 30 minut.

Hráči Sparty předvedli výkon jak se jim patří, v prvním poločase nastříleli 7 gólů a v druhém přidali dalších 12. Neslyšící kluci však nezůstali úplně pozadu a díky dvěma gólům od Milana Novotného ml. a jednoho od Vojtěcha Rybníčka skončil zápas celkově 19:3.

Naši futsalisté však měli ze zápasu radost a byli hrdí, že si mohli zahrát proti tak silnému soupeři jako je AC Sparta Praha. Manažer Sparty Milan Doruška taky vyjádřil spokojenost nad historicky prvním zápasem slyšících hráčů Sparty proti neslyšícím a těší se na další přátelské zápasy.

V týmu reprezentace ČR se v průběhu zápasu střídali dva brankáři – Dalibor Jedlička a Kryštof Slováček. Do sestavy byli zařazeni další hráči – Muríz Džilič, Michal Skorkovský, Milan Novotný ml., Miloš Malý, Daniel Chalupa, Vojtěch Rybníček, Emil Sagula a Lukáš Dotlačil.

Na tomto důležitém přátelském zápase samozřejmě nemohli chybět předseda STK futsalu Jiří Kolíska a trenér Petr Valášek s asistentem trenéra Sergejem Josefem Bovkunem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno