Česká futsalová reprezentace neslyšící remizovala s Polskem

0
254

Tento rok hrála reprezentace svůj první mezinárodní přátelský zápas s Polskem, které se odehrálo v Ostravě. Nominováni bylo několik nových hráčů a také nový hlavní trenér. V realizačním týmu zůstává nadále Jedlička Dalibor, Crkovský Jan a Kolíska Jiří.

Děkujeme našemu bývalému trenéru Petru Valáškovi za všechno a ať se mu daří v osobním životě. Naším cílem bylo vyzkoušet nové tváře a rozšířit tým dalších výborných hráčů.

Po pár minutách vedlo Polsko po naší chybě. Gól na 1:1 se předvedl v obrovské parádě patičkou Adam Fellmann. Polsko dokázalo ještě dát góla do poločasu a stav skóre na tabuli byl 1:2 pro Poláky. Ve druhém poločase reprezentace vyrovnala na 2:2. Po několika minutách a chybách vedl Polský tým 5:3 a Češi tak museli hrát přesilovou hru, kde to dokázali srovnat na 5:5.

Další plánem je zimní soustředění, kde se trenéři zaměří na kondičku.

Česká republika – Polsko                5:5 (1:2)

branky: 12′ Fellmann, 22′ Benda, 26′ Dvoráček, 37′ Gajdošík, 40′ Gloga – 15′, 32′, 35′ Nowicki, 19′ Krawczyk, 24′ Srymanski

Sestava ČR: Blasczyk (Tomka) – Benda “C”, Gajdošík, Fellmann, Lištvan – Hubáček, Hartoš, Hamburg, Skorkovský, Dvoráček, Gloga, Chalupa, Luňák

Sestava Polsko: Wanot (Orloš) – Michalek, Wesoly, Krajewski, Krawczyk, Wosewoda, Szewczyk, Nowicki, Wciorka, Szymanski

Rozhodčí: Smetana, Havlík

Diváci: 27

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno