21. MISTROVSTVÍ ČR KVALIFIKACE VE FUTSALU NESLYŠÍCÍCH SKUPINA „B“ O POSTUP DO FINÁLE

0
223

Kvalifikace MČR ve futsalu neslyšících ve skupině „B“ se konala v Ostravě dne 12.11.2022 ve sportovní hale TJ OSTRAVA. Zúčastnily se tři týmy – domácí SSK Vítkovice, SKN Brno a I.PSKN Praha. Hrálo se každý s každým s hrací dobou 2×20 minut čistého času. První zápas byl mezi I.PSKN Prahou a SKN Brnem, brněnský tým musel odehrát bez vyloučeného hráče Davida Lištvana, který nemohl hrát, protože dostal červenou kartu v posledním loňském zápase ve futsalu – ve finále v Otrokovicích.

Pražští futsalisté nebyli připraveni v prvním poločase, ale druhý poločas byl dost vyrovnaný, Brno nakonec hladce vyhrálo 9:4. Odehrálo se druhé utkání mezi domácí SSK Vítkovice a I.PSKN Prahou. Bylo vidět, že pražský tým se dost snažil o postup a chtěl porazit Vítkovice, když Praha už prohrála první zápas s Brnem. Vítkovice po dlouhé době nehráli týmově. Vítkovičtí futsalisté velmi bojovali a dokázali otočit skóre a nakonec vyhráli 11:4. Pražské družstvo skončilo na třetím místě. 

Znamená to, že dva týmy SKN Brno a SSK Vítkovice, mají 3 body a postupují. Třetí a poslední zápas se odehrál mezi SKN Brnem a SSK Vítkovicemi, bojovalo se o 1. místo ve skupině “B”. Když vítkovičtí prohrávali 4:3, nezvládli vyrovnat. Brno dokázalo vyhrát a skončilo na 1. místě, SSK Vítkovice na 2. místě. Pro Vítkovice to byl černý den a nikomu se nedařilo. Chybělo tam srdíčko a bojovnost, ale důležitý je postup. Bude se hrát MČR finále ve futsalu, které se koná v sobotu 4.2.2023 opět v Ostravě.

Touto cestou chceme poděkovat pořadatelům, fanouškům, rozhodčím, vedení sportovní haly TJ Ostrava, NSA a ČDV za podporu této akce.

MARCELA HYKLOVÁ

ředitelka akce MČR kvalifikace ve futsalu – skupina B

zapsal JAKUB BAJER

VÝSLEDKY

  1. I.PSKN PRAHA – SKN BRNO    4:9 (1:5)

branky: 3x Hamburg, Tomica – 4x Susedka Mn., 3x Dvořáček, 2x Fellmann

ŽK: Skorkovský (I.PSKN PRAHA)

  • SSK VÍTKOVICE NESLYŠÍCÍ – I.PSKN PRAHA    11:4 (3:2)

branky: 3x Gloga, 3x Vodička, 3x Gajdošík, 2x Holan – 2x Hamburg, Skorkovský, Yatskanych  

ŽK: Skorkovský (I.PSKN PRAHA)

  • SKN BRNO – SSK VÍTKOVICE NESLYŠÍCÍ    9:3 (2:0)

branky: 3x Lištvan, 2x Fellmann, 2x Susedka Mn., Dvořáček, Šíma – Gloga, Vodička, Hartoš

ŽK: Fellmann, Dvořáček (oba SKN BRNO) – Tomka, Bajer (oba SSK VÍTKOVICE NESLYŠÍCÍ)

TABULKA
 I.PSKN P.SSKVBRNOSKÓREBODYPOŘADÍ
I.PSKN P. 4:114:98:2003.
SSKV11:4 3:914:1332.
BRNO9:49:3 18:761.

SOUPISKA:

I.PSKN PRAHA:                                                                                                                           

Novák Martin, Hamburg Lukáš, Skorkovský Michal, Klein Jaroslav, Hromas Jan, Yatskanych Ivan, Erdenesaikhan Choijiljav, Let Petr, Tomica Marian

SSK VÍTKOVICE NESLYŠÍCÍ:         

Tomka Libor, Tomáš Dominik, Holan Jaroslav, Gajdošík Tomáš, Jankovič Jakub, Vodička Ondřej, Turoň Matěj, Hartoš Radim, Gloga Patrik, Bajer Jakub

SKN BRNO:

Blasczyk Filip, Kuchař Kamil, Dvořáček Jan, Fellmann Adam, Lištvan David, Malý Miloš, Susedka Martin, Šíma Jan

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno