Mistrovství ČR v šachu rapid 2022

0
139

V sobotu dne 30. 4. 2022 se konalo Mistrovství ČR v šachu neslyšících v klubu BSKN Č. Budějovice. Zúčastnilo se pouze 6 osob, z toho 1 žena. 2 hráči z SKN Brno se omluvili. Hrálo se každý s každým, odehrání 1 partie trvalo 2 x 20 minut. Na propozici bylo napsáno 2 x 15 minut. Jenže z důvodu malého počtu osob, bylo na místě schváleno předsedy STK i hráči, že se bude hrát 2 x 20 minut. Celý turnaj proběhl podle plánu v pořádku. Turnaj skončil v 14:45 h. Ředitel akce Petr Řečíkov předal hráčům na 1.– 3. místě poháry a diplomy.

Nejlepší dva šachisté byli Schmid a Císař, kteří zahráli remízu ve 2. kole (Schmid – bílá figurka, Císař – černá figurka). Mistrem roku 2022 v šachu Rapid se stal Jiří Císař z I. PSKN Praha. Na druhém místě se umístil Jaroslav Schmid z I. PSKN Praha. Eva Borovičková z SKN Brno byla na třetím místě.

Všem zúčastněným se turnaj líbil i celé jeho zajištění. Touto cestou děkujeme za podporu ze strany NSA a vedení BSKN České Budějovice, že umožnili, aby se tato akce konala v klubu. V tomto roce se další MČR v bleskovém šachu bude konat na podzim v Brně. 

PETR ŘEČÍKOV 

Ředitel akce MČR v šachu rapid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno